Specjalista ds. rozliczania, księgowania i realizacji projektów unijnych – 3 dniowe warsztaty prakty, WARSZAWA

Przebieg szkolenia zatytułowanego: Specjalista ds. rozliczania, księgowania i realizacji projektów unijnych – 3 dniowe warsztaty prakty, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-01-30, zaś koniec 2013-02-01. Jesteśmy znani jako Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Księgowe, Dotacje Europejskie, ewaluacja i monitoring, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem, dotacje unijne, rachunkowość, prawne.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć liczbę szkoleń.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły są zaznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 1857.92.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Specjalista ds. rozliczania, księgowania i realizacji projektów unijnych – 3 dniowe warsztaty prakty, przypisanego do kategorii – Księgowe, Dotacje Europejskie, ewaluacja i monitoring, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem, dotacje unijne, rachunkowość, prawne – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej mająca siedzibę w mieście Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Specjalista ds. rozliczania, księgowania i realizacji projektów unijnych – 3 dniowe warsztaty prakty.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *