Specjalista ds. rozliczania, księgowania i realizacji projektów unijnych – 3 dniowe warsztaty prakty, WARSZAWA

Szkolenie zatytułowane Specjalista ds. rozliczania, księgowania i realizacji projektów unijnych – 3 dniowe warsztaty prakty, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-02-27, zaś koniec 2013-03-01.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Prawne, Administracja, publiczna, samorządowa, fundacje, administracyjne, administracji publicznej, inne.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie określone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1857.92.

Wskazana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 5%.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Specjalista ds. rozliczania, księgowania i realizacji projektów unijnych – 3 dniowe warsztaty prakty, przypisanego do kategorii – Prawne, Administracja, publiczna, samorządowa, fundacje, administracyjne, administracji publicznej, inne – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Specjalista ds. rozliczania, księgowania i realizacji projektów unijnych – 3 dniowe warsztaty prakty.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *