Specjalista ds. rozliczania, księgowania i realizacji projektów unijnych – 3 dniowe warsztaty prakty, WARSZAWA

Szkolenie zatytułowane Specjalista ds. rozliczania, księgowania i realizacji projektów unijnych – 3 dniowe warsztaty prakty, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany start w dniu 2013-02-27 oraz zakończy się 2013-03-01.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Księgowe, Dotacje Europejskie, ewaluacja i monitoring, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem, dotacje unijne, rachunkowość, prawne.

Zdefiniujmy sobie… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna aktywność posiadająca na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania zawodu bądź też samego jej uzyskania.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 1857.92 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Podana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 5%.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Specjalista ds. rozliczania, księgowania i realizacji projektów unijnych – 3 dniowe warsztaty prakty, przypisanego do kategorii – Księgowe, Dotacje Europejskie, ewaluacja i monitoring, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem, dotacje unijne, rachunkowość, prawne – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej z siedzibą w mieście Poznań.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Specjalista ds. rozliczania, księgowania i realizacji projektów unijnych – 3 dniowe warsztaty prakty.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *