Podstawy funkcjonowania obsługi celnej – Prawo celne i podatkowe UE w logistyce międzynarodowej, Warszawa

Oferujemy kolejne szkolenie firmy Progress Project Sp. z o.o. pt.: Podstawy funkcjonowania obsługi celnej – Prawo celne i podatkowe UE w logistyce międzynarodowej. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2013-01-25.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, spedycja, zarządzanie, celne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez organizatora w Centrum Szkoleniowe Progress Project. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 725.70 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2013-01-24 i obniżka wynosi według firmy 100 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala zbyt dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Podstawy funkcjonowania obsługi celnej – Prawo celne i podatkowe UE w logistyce międzynarodowej, przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, spedycja, zarządzanie, celne – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Podstawy funkcjonowania obsługi celnej – Prawo celne i podatkowe UE w logistyce międzynarodowej.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *