Specjalista ds. rozliczania, księgowania i realizacji projektów unijnych – 3 dniowe warsztaty prakty, WARSZAWA

Oferujemy nowe szkolenie firmy Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej o nazwie: Specjalista ds. rozliczania, księgowania i realizacji projektów unijnych – 3 dniowe warsztaty prakty. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-01-30 oraz zakończy się 2013-02-01.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Prawne, Administracja, publiczna, samorządowa, fundacje, administracyjne, administracji publicznej, inne.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1857.92.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Specjalista ds. rozliczania, księgowania i realizacji projektów unijnych – 3 dniowe warsztaty prakty, przypisanego do kategorii – Prawne, Administracja, publiczna, samorządowa, fundacje, administracyjne, administracji publicznej, inne – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej z siedzibą w mieście Poznań.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Specjalista ds. rozliczania, księgowania i realizacji projektów unijnych – 3 dniowe warsztaty prakty.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *