Specjalista ds. księgowo – rozliczeniowych projektów unijnych – 3-dniowe warsztaty., WARSZAWA

Chcemy zaoferować Specjalista ds. księgowo – rozliczeniowych projektów unijnych – 3-dniowe warsztaty.. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-10 oraz zakończy się 2012-10-12. Organizatorem jest firma Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Księgowe, Dotacje Europejskie, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem, dotacje unijne, rachunkowość.

Zdefiniujmy sobie… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to aktywność, która ma na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu bądź jej zdobycia.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1857.92 PLN.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Specjalista ds. księgowo – rozliczeniowych projektów unijnych – 3-dniowe warsztaty., przypisanego do kategorii – Księgowe, Dotacje Europejskie, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem, dotacje unijne, rachunkowość – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST z siedzibą w miejscowości Poznań.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Specjalista ds. księgowo – rozliczeniowych projektów unijnych – 3-dniowe warsztaty..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *