Finanse publiczne, kontrola zarządcza i audyt wewnętrzny -Ustawa o Finansach Publicznych, WARSZAWA

Termin szkolenia zatytułowanego: Finanse publiczne, kontrola zarządcza i audyt wewnętrzny -Ustawa o Finansach Publicznych, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-10 i potrwa ono do 2012-10-11. Jesteśmy znani jako Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST i prowadzący szkolenia i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Finansowe, Księgowe, osobiste, inne, rachunkowość, prawne, planowanie, analiza finansowa.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Rozważmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna aktywność mająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania pracy lub też jej zdobycia.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 990.00 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Finanse publiczne, kontrola zarządcza i audyt wewnętrzny -Ustawa o Finansach Publicznych, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, osobiste, inne, rachunkowość, prawne, planowanie, analiza finansowa – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Finanse publiczne, kontrola zarządcza i audyt wewnętrzny -Ustawa o Finansach Publicznych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *