Assessment Center AC/DC, Warszawa

Szkolenie o nazwie Assessment Center AC/DC, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Gowork.pl. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-29 i potrwa ono do 2012-10-31.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Dział Personalny HR.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia GOWORK.PL. Dla tego obiektu dane są zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1100.00 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Assessment Center AC/DC, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR – zachęca Gowork.pl posiadająca swą siedzibę w mieście WARSZAWA.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Assessment Center AC/DC.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *