Finanse publiczne, kontrola zarządcza i audyt wewnętrzny -Ustawa o Finansach Publicznych, Kraków

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST pt.: Finanse publiczne, kontrola zarządcza i audyt wewnętrzny -Ustawa o Finansach Publicznych. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany start w dniu 2012-10-10, zaś koniec 2012-10-11.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Prawne, Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy, administracyjne, administracji publicznej, inne.

Zdefiniujmy sobie… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych mająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu lub też samego jej uzyskania.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 940.50.

Obliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, to 5%.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć liczbę szkoleń.

Na koniec wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Finanse publiczne, kontrola zarządcza i audyt wewnętrzny -Ustawa o Finansach Publicznych, przypisanego do kategorii – Prawne, Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy, administracyjne, administracji publicznej, inne – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Finanse publiczne, kontrola zarządcza i audyt wewnętrzny -Ustawa o Finansach Publicznych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *