Filozofia Lean Management i Zarządzanie Produkcją – warsztaty praktyczne., Poznań

Pragniemy Państwu przedstawić Filozofia Lean Management i Zarządzanie Produkcją – warsztaty praktyczne.. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany start w dniu 2012-10-10 oraz zakończy się 2012-10-11. Organizatorem jest firma Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Produkcja, Zarządzanie, planowanie, menedżerskie, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły są wyszczególnione jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 1846.23 PLN.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, to 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Filozofia Lean Management i Zarządzanie Produkcją – warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Produkcja, Zarządzanie, planowanie, menedżerskie, kierownicze – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST posiadająca siedzibę w mieście Poznań.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Filozofia Lean Management i Zarządzanie Produkcją – warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *