Specjalista ds. księgowo – rozliczeniowych projektów unijnych – 3-dniowe warsztaty., WARSZAWA

Szkolenie pt. Specjalista ds. księgowo – rozliczeniowych projektów unijnych – 3-dniowe warsztaty., które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany początek w dniu 2012-10-10 oraz zakończy się 2012-10-12.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Ekonomiczne, Zarządzanie, controlling, księgowość, zamówienia publiczne, projekty, menedżerskie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły są wyszczególnione jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Zdefiniujmy sobie… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to aktywność posiadająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania zawodu bądź też jej uzyskania.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 1857.92 PLN.

Wyliczona tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 5%.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Specjalista ds. księgowo – rozliczeniowych projektów unijnych – 3-dniowe warsztaty., przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Zarządzanie, controlling, księgowość, zamówienia publiczne, projekty, menedżerskie – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Specjalista ds. księgowo – rozliczeniowych projektów unijnych – 3-dniowe warsztaty..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *