Specjalista ds. kadr i płac – 3-dniowe warsztaty kompetencyjne /zajęcia prowadzone przez 3 ekspertów, WARSZAWA

Chcemy Państwu przedstawić Specjalista ds. kadr i płac – 3-dniowe warsztaty kompetencyjne /zajęcia prowadzone przez 3 ekspertów. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany start w dniu 2012-10-10, zaś koniec 2012-10-11. Organizatorem jest Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Zarządzanie, Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy, HR, rekrutacja, kierownicze.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane są podane jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 1857.92 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny nominalnej, to 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Specjalista ds. kadr i płac – 3-dniowe warsztaty kompetencyjne /zajęcia prowadzone przez 3 ekspertów, przypisanego do kategorii – Zarządzanie, Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy, HR, rekrutacja, kierownicze – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca siedzibę w mieście Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Specjalista ds. kadr i płac – 3-dniowe warsztaty kompetencyjne /zajęcia prowadzone przez 3 ekspertów.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *