Specjalista ds. kadr i płac – 3-dniowe warsztaty kompetencyjne /zajęcia prowadzone przez 3 ekspertów, WARSZAWA

Przedstawiamy Państwu nowe szkolenie Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST pt.: Specjalista ds. kadr i płac – 3-dniowe warsztaty kompetencyjne /zajęcia prowadzone przez 3 ekspertów. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-10 i potrwa ono do 2012-10-11.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Księgowe, Dział Personalny HR, rekrutacja i selekcja personelu, kadry i płace, rachunkowość, prawne, inne, czas pracy.

Pomyślmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych posiadająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu lub jej zdobycia.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie określone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 1857.92 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Obliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 5%.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Specjalista ds. kadr i płac – 3-dniowe warsztaty kompetencyjne /zajęcia prowadzone przez 3 ekspertów, przypisanego do kategorii – Księgowe, Dział Personalny HR, rekrutacja i selekcja personelu, kadry i płace, rachunkowość, prawne, inne, czas pracy – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Specjalista ds. kadr i płac – 3-dniowe warsztaty kompetencyjne /zajęcia prowadzone przez 3 ekspertów.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *