Specjalista ds. kadr i płac – 3-dniowe warsztaty kompetencyjne /zajęcia prowadzone przez 3 ekspertów, WARSZAWA

Szkolenie pt. Specjalista ds. kadr i płac – 3-dniowe warsztaty kompetencyjne /zajęcia prowadzone przez 3 ekspertów, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany początek w dniu 2012-10-10 i potrwa ono do 2012-10-11.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Zarządzanie, administracyjne, prawo pracy, administracji publicznej. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie określone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 1857.92 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny podstawowej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Specjalista ds. kadr i płac – 3-dniowe warsztaty kompetencyjne /zajęcia prowadzone przez 3 ekspertów, przypisanego do kategorii – Prawne, Zarządzanie, administracyjne, prawo pracy, administracji publicznej – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Specjalista ds. kadr i płac – 3-dniowe warsztaty kompetencyjne /zajęcia prowadzone przez 3 ekspertów.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *