Skuteczne zarządzanie finansami i controllingiem – warsztaty dla kadry kierowniczej, WARSZAWA

Termin szkolenia zatytułowanego: Skuteczne zarządzanie finansami i controllingiem – warsztaty dla kadry kierowniczej, ma przewidziany początek w dniu 2012-10-10, zaś koniec 2012-10-11. Jesteśmy znani jako Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Prawne, Jakość, zarządzanie, audyt, inne, karne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty przewidywana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 1460.63 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wyliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 5%.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Kończąc wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Skuteczne zarządzanie finansami i controllingiem – warsztaty dla kadry kierowniczej, przypisanego do kategorii – Prawne, Jakość, zarządzanie, audyt, inne, karne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Skuteczne zarządzanie finansami i controllingiem – warsztaty dla kadry kierowniczej.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *