Skuteczne zarządzanie finansami i controllingiem – warsztaty dla kadry kierowniczej, WARSZAWA

Prezentujemy następne szkolenie Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST zatytułowane: Skuteczne zarządzanie finansami i controllingiem – warsztaty dla kadry kierowniczej. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany początek w dniu 2012-10-10, zaś koniec 2012-10-11.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Finansowe, Jakość, osobiste, zarządzanie, audyt, inne, analiza finansowa, rewizja finansowa.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Rozważmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma aktywności, która ma za cel poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania zawodu lub jej zdobycia.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły są wyszczególnione jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1624.22.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny podstawowej, to 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Skuteczne zarządzanie finansami i controllingiem – warsztaty dla kadry kierowniczej, przypisanego do kategorii – Finansowe, Jakość, osobiste, zarządzanie, audyt, inne, analiza finansowa, rewizja finansowa – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Skuteczne zarządzanie finansami i controllingiem – warsztaty dla kadry kierowniczej.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *