Pracownik administracyjno-biurowy, Poznań

Oferujemy następne szkolenie MatiConsulting zatytułowane: Pracownik administracyjno-biurowy. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-27, zaś koniec 2012-10-28.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe, umiejętności osobiste, marketing i sprzedaż, inne, handlowe, obsługa klienta.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie określone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 1045.00 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Pracownik administracyjno-biurowy, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe, umiejętności osobiste, marketing i sprzedaż, inne, handlowe, obsługa klienta – zachęca MatiConsulting mająca siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Pracownik administracyjno-biurowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *