Kampanie reklamowe – od koncepcji do produkcji, WARSZAWA

Szkolenie zatytułowane Kampanie reklamowe – od koncepcji do produkcji, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy MatiConsulting. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż jest przewidziany w dniu 2012-11-12.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, obsługa klienta, marketing/reklama, biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 789.60 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i obniżka wynosi według organizatorów 6%.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Kampanie reklamowe – od koncepcji do produkcji, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, obsługa klienta, marketing/reklama, biznesowe – zachęca MatiConsulting posiadająca siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Kampanie reklamowe – od koncepcji do produkcji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *