Kampanie reklamowe – od koncepcji do produkcji, Katowice

Chcemy Państwu przedstawić Kampanie reklamowe – od koncepcji do produkcji. Jest to szkolenie, którego data jest przewidziany w dniu 2012-11-19. Organizatorem jest firma MatiConsulting, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, obsługa klienta, marketing/reklama, biznesowe.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie określone jako Katowice woj. Śląskie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 789.60 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Podana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 6%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Pomyślmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to forma aktywności mająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności koniecznych do wykonywania pracy lub też jej zdobycia.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Kampanie reklamowe – od koncepcji do produkcji, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, obsługa klienta, marketing/reklama, biznesowe – zachęca MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Kampanie reklamowe – od koncepcji do produkcji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *