Specjalista ds. kadr i płac – 3-dniowe warsztaty kompetencyjne /zajęcia prowadzone przez 3 ekspertów, WARSZAWA

Oferujemy Państwu nowe szkolenie Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST pt.: Specjalista ds. kadr i płac – 3-dniowe warsztaty kompetencyjne /zajęcia prowadzone przez 3 ekspertów. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany początek w dniu 2012-10-10 i potrwa ono do 2012-10-11.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, finanse, zarządzanie, procesy biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane zostały zaznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 1857.92 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i upust jest równa według firmy 5%.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Specjalista ds. kadr i płac – 3-dniowe warsztaty kompetencyjne /zajęcia prowadzone przez 3 ekspertów, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, finanse, zarządzanie, procesy biznesowe – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Specjalista ds. kadr i płac – 3-dniowe warsztaty kompetencyjne /zajęcia prowadzone przez 3 ekspertów.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *