Rozliczanie i kontrola projektów unijnych w ramach Programu Operacyjnego POIG-warsztaty komputerowe., Kraków

Przedstawiamy Państwu nowe szkolenie firmy Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST pt.: Rozliczanie i kontrola projektów unijnych w ramach Programu Operacyjnego POIG-warsztaty komputerowe.. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany start w dniu 2012-10-10 i potrwa ono do 2012-10-11.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Prawne, Administracja, samorządowa, fundacje, projekty unijne, administracyjne, administracji publicznej.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie zostały zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 1460.63 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny nominalnej, to 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zdefiniujmy sobie… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to aktywność, która ma za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania pracy lub jej zdobycia.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Rozliczanie i kontrola projektów unijnych w ramach Programu Operacyjnego POIG-warsztaty komputerowe., przypisanego do kategorii – Prawne, Administracja, samorządowa, fundacje, projekty unijne, administracyjne, administracji publicznej – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Rozliczanie i kontrola projektów unijnych w ramach Programu Operacyjnego POIG-warsztaty komputerowe..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *