Rozliczanie i kontrola projektów unijnych w ramach Programu Operacyjnego POIG-warsztaty komputerowe., Kraków

Pragniemy Państwu zaoferować Rozliczanie i kontrola projektów unijnych w ramach Programu Operacyjnego POIG-warsztaty komputerowe.. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-10 oraz zakończy się 2012-10-11. Organizatorem jest Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Księgowe, Dotacje Europejskie, ewaluacja i monitoring, promocja projektu unijnego, rozliczanie projektu unijnego, dotacje unijne, rachunkowość, prawne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce zostały zaznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 1460.63 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Obliczona tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 5%.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Rozliczanie i kontrola projektów unijnych w ramach Programu Operacyjnego POIG-warsztaty komputerowe., przypisanego do kategorii – Księgowe, Dotacje Europejskie, ewaluacja i monitoring, promocja projektu unijnego, rozliczanie projektu unijnego, dotacje unijne, rachunkowość, prawne – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST posiadająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Rozliczanie i kontrola projektów unijnych w ramach Programu Operacyjnego POIG-warsztaty komputerowe..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *