SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning, Poznań

Pragniemy Państwu przedstawić SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning. Jest to szkolenie, którego data ma planowany start w dniu 2012-10-01, zaś koniec 2012-10-31. Organizatorem jest ARBIZ AKADEMIA BIZNESU, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Dotacje Europejskie, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada określonej lokalizacji. Nie jest najczęściej wymagana osobista obecności uczestnika. Wynika to z użycia komputera jako medium transmisji.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 921.50 PLN.

Obliczona tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-09-30, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 5%.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego – zaprasza ARBIZ AKADEMIA BIZNESU mająca siedzibę w mieście Poznań.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *