SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning, Police

Data szkolenia o nazwie: SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning, ma planowany początek w dniu 2012-11-02 oraz zakończy się 2012-11-30. Jesteśmy znani jako ARBIZ AKADEMIA BIZNESU i prowadzący szkolenia i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dotacje Europejskie, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest najczęściej konieczna osobista obecności uczestnika. Jest to efektem użycia komputera jako kanału transmisji obrazu i dźwięku.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 921.50 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wyliczona tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-10-02, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 5%.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego – zaprasza ARBIZ AKADEMIA BIZNESU posiadająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *