SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning, Poznań

Szkolenie pt. SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej ARBIZ AKADEMIA BIZNESU. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-11-02 oraz zakończy się 2012-11-30.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Dotacje Europejskie, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada wyznaczonej określonej lokalizacji. Nie jest także wymagana osobista obecności uczestnika. Jest to efektem pośrednictwa komputera jako medium transmisjidanych audiowizualnych.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 921.50 PLN.

Wyliczona tu kwota to promocja typu First Minute, która obowiązuje do dnia 2012-10-03, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 5%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego – zaprasza ARBIZ AKADEMIA BIZNESU posiadająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *