Skuteczne komunikowanie się, Gorzów Wielkopolski

Szkolenie o nazwie Skuteczne komunikowanie się, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy SOLID CONSULTING Łukasz Kotwica. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-24 i potrwa ono do 2012-10-25.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Dział Personalny HR, Interpersonalne, przywództwo, zarządzanie zespołem, negocjacje i mediacje, efektywna komunikacja, rozwój osobisty.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły zostały zaznaczone jako Gorzów Wielkopolski woj. Lubuskie.

Opisywane tutaj wyżej szkolenie należy bezpłatnych. Może to być efektem dofinansowania. O tę ewentualność można, w razie wątpliwości dopytać organizatora.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Skuteczne komunikowanie się, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Interpersonalne, przywództwo, zarządzanie zespołem, negocjacje i mediacje, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zaprasza SOLID CONSULTING Łukasz Kotwica z siedzibą w mieście Gorzów Wlkp.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Skuteczne komunikowanie się.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *