Międzynarodowe umowy handlowe, aspekty prawne – zagadnienia praktyczne, Warszawa

Przedstawiamy następne szkolenie Effect Group Sp. z o.o. o nazwie: Międzynarodowe umowy handlowe, aspekty prawne – zagadnienia praktyczne. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany początek w dniu 2013-01-22 oraz zakończy się 2013-01-23.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Prawne, Zarządzanie, handlowe, administracji publicznej, inne, logistyka, menedżerskie, kierownicze.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel***.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1586.70.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Międzynarodowe umowy handlowe, aspekty prawne – zagadnienia praktyczne, przypisanego do kategorii – Prawne, Zarządzanie, handlowe, administracji publicznej, inne, logistyka, menedżerskie, kierownicze – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Międzynarodowe umowy handlowe, aspekty prawne – zagadnienia praktyczne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *