Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży, Katowice

Szkolenie zatytułowane Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży, które tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej MatiConsulting. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż jest przewidziany w dniu 2012-10-19.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, sprzedaż/handlowe, interpersonalne, HR, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 823.20 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny nominalnej, to 2%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, sprzedaż/handlowe, interpersonalne, HR, kierownicze – zaprasza MatiConsulting mająca swą siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *