Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., WARSZAWA

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie firmy MatiConsulting zatytułowane: Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji.. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-12-14.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, Menedżerskie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zastanówmy się… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma aktywności posiadająca na celu poprawę ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania pracy albo samego jej uzyskania.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie zostały określone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie było napisane w opisie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 789.60 PLN.

Podana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 6%.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Menedżerskie – zachęca MatiConsulting z siedzibą w mieście Książ Wlkp..

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *