Skuteczna windykacja należności w aspekcie prawnym – czyli w jaki sposób odzyskiwać swoje należnośći, Warszawa

Pragniemy Państwu przedstawić Skuteczna windykacja należności w aspekcie prawnym – czyli w jaki sposób odzyskiwać swoje należnośći. Jest to szkolenie, którego data jest przewidziany w dniu 2012-11-16. Organizatorem jest Akademia Eurokadry Centrum Szkoleń Administracji Publicznej, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Finansowe, Prawne, osobiste, inne, administracyjne, windykacja, administracji publicznej, analiza finansowa.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej. Dla tego obiektu miejsce zostały określone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 689.42 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2012-11-15.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Skuteczna windykacja należności w aspekcie prawnym – czyli w jaki sposób odzyskiwać swoje należnośći, przypisanego do kategorii – Finansowe, Prawne, osobiste, inne, administracyjne, windykacja, administracji publicznej, analiza finansowa – zaprasza Akademia Eurokadry Centrum Szkoleń Administracji Publicznej z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Skuteczna windykacja należności w aspekcie prawnym – czyli w jaki sposób odzyskiwać swoje należnośći.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *