Dochodowośc projektów (luka finansowa) w świetle nowych wytycznych KE i MRR, Warszawa

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie Akademia Eurokadry Centrum Szkoleń Administracji Publicznej o nazwie: Dochodowośc projektów (luka finansowa) w świetle nowych wytycznych KE i MRR. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany początek w dniu 2012-11-22 oraz zakończy się 2012-11-23.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Dotacje Europejskie, Administracja, publiczna, rządowa, projekty unijne, ewaluacja i monitoring, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez firmę w Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było napisane w opisie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 1156.82 PLN.

Obliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-11-21, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 5%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Na zakończenie wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Dochodowośc projektów (luka finansowa) w świetle nowych wytycznych KE i MRR, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Administracja, publiczna, rządowa, projekty unijne, ewaluacja i monitoring, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem – zachęca Akademia Eurokadry Centrum Szkoleń Administracji Publicznej mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Dochodowośc projektów (luka finansowa) w świetle nowych wytycznych KE i MRR.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *