Dochodowośc projektów (luka finansowa) w świetle nowych wytycznych KE i MRR, Poznań

Przebieg szkolenia : Dochodowośc projektów (luka finansowa) w świetle nowych wytycznych KE i MRR, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-15, zaś koniec 2012-11-16. Jesteśmy znani jako Akademia Eurokadry Centrum Szkoleń Administracji Publicznej i organizator szkoleń i chcemy zaoferować jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Dotacje Europejskie, Administracja, publiczna, rządowa, projekty unijne, ewaluacja i monitoring, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia HOTEL SAFIR***. Dla tego obiektu położenie są podane jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 1156.82 PLN.

Wyliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-11-15, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 5%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Na sam koniec przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Dochodowośc projektów (luka finansowa) w świetle nowych wytycznych KE i MRR, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Administracja, publiczna, rządowa, projekty unijne, ewaluacja i monitoring, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem – zachęca Akademia Eurokadry Centrum Szkoleń Administracji Publicznej posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Dochodowośc projektów (luka finansowa) w świetle nowych wytycznych KE i MRR.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *