Gospodarka Magazynowa dla Początkujących – 2-dniowe warsztaty praktyczne., Poznań

Chcemy Państwu przedstawić Gospodarka Magazynowa dla Początkujących – 2-dniowe warsztaty praktyczne.. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany start w dniu 2012-10-10 i potrwa ono do 2012-10-11. Organizatorem jest Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Jakość, Produkcja, zarządzanie, logistyka. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły są wyszczególnione jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1460.63.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny podstawowej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Gospodarka Magazynowa dla Początkujących – 2-dniowe warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Jakość, Produkcja, zarządzanie, logistyka – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST z siedzibą w miejscowości Poznań.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Gospodarka Magazynowa dla Początkujących – 2-dniowe warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *