„Podatek VAT – aktualności, oraz planowane zmiany od 2013 roku”, Wejherowo

Szkolenie pt. „Podatek VAT – aktualności, oraz planowane zmiany od 2013 roku”, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy Wektor wiedzy. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2012-10-31.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Księgowe, podatki. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel Petrochemia.Miejsce jest w ofercie określone jako Wejherowo woj. Pomorskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 0.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu „Podatek VAT – aktualności, oraz planowane zmiany od 2013 roku”, przypisanego do kategorii – Księgowe, podatki – zaprasza Wektor wiedzy mająca siedzibę w mieście Rzeszów.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: „Podatek VAT – aktualności, oraz planowane zmiany od 2013 roku”.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *