Komunikacja wewnętrzna w organizacji, Warszawa

Szkolenie o nazwie Komunikacja wewnętrzna w organizacji, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej HIGH 5 Training Group. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-22, zaś koniec 2012-10-23.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia sale szkoleniowe HIGH5 Training Group. Dla tego obiektu dane zostały podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1466.16.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Last Minute i, w odniesieniu do ceny nominalnej, to 20%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala zbyt dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Komunikacja wewnętrzna w organizacji, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne – zachęca HIGH 5 Training Group z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Komunikacja wewnętrzna w organizacji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *