Skuteczna sprzedaż produktów i usług, Poznań

Szkolenie pt. Skuteczna sprzedaż produktów i usług, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Instytut Wolnej Myśli. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany początek w dniu 2013-03-01 oraz zakończy się 2013-04-01.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, obsługa klienta, techniki sprzedaży.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada określonej lokalizacji. Nie jest najczęściej wymagana fizyczna obecności uczestnika. Wynika to z użycia komputera jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 528.90 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć ilość szkoleń.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Skuteczna sprzedaż produktów i usług, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, obsługa klienta, techniki sprzedaży – zaprasza Instytut Wolnej Myśli mająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Skuteczna sprzedaż produktów i usług.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *