Skuteczna sprzedaż produktów i usług, Poznań

Chcemy Państwu przedstawić Skuteczna sprzedaż produktów i usług. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-02-18, zaś koniec 2013-02-19. Organizatorem jest Instytut Wolnej Myśli, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, obsługa klienta, techniki sprzedaży.

Zdefiniujmy sobie… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania zawodu albo też samego jej uzyskania.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 1635.90 PLN.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Skuteczna sprzedaż produktów i usług, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, obsługa klienta, techniki sprzedaży – zaprasza Instytut Wolnej Myśli posiadająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Skuteczna sprzedaż produktów i usług.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *