Skuteczna sprzedaż produktów i usług, Poznań

Chcemy przedstawić Skuteczna sprzedaż produktów i usług. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-02-01, zaś koniec 2013-03-01. Organizatorem jest Instytut Wolnej Myśli, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, obsługa klienta, techniki sprzedaży.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie ma dokładnej lokalizacji. Nie jest wymagana osobista obecności. Wynika to z użycia komputera i Internetu jako medium transmisjidanych audiowizualnych.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 528.90 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Skuteczna sprzedaż produktów i usług, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, obsługa klienta, techniki sprzedaży – zaprasza Instytut Wolnej Myśli mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Skuteczna sprzedaż produktów i usług.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *