Skuteczna sprzedaż produktów i usług, Gdańsk

Przedstawiamy Państwu nowe szkolenie firmy Instytut Wolnej Myśli pt.: Skuteczna sprzedaż produktów i usług. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany początek w dniu 2012-12-11, zaś koniec 2012-12-12.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, obsługa klienta, techniki sprzedaży. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie było napisane w opisie.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Zastanówmy się… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma aktywności posiadająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania pracy bądź jej uzyskania.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez firmę na 1635.90 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Skuteczna sprzedaż produktów i usług, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, obsługa klienta, techniki sprzedaży – zaprasza Instytut Wolnej Myśli mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Skuteczna sprzedaż produktów i usług.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *