Skuteczna sprzedaż produktów i usług, Gdańsk

Oferujemy następne szkolenie firmy Instytut Wolnej Myśli pt.: Skuteczna sprzedaż produktów i usług. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-10 oraz zakończy się 2012-11-10.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, obsługa klienta, techniki sprzedaży.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada określonej lokalizacji. Nie jest najczęściej wymagana osobista obecności. Wynika to z pośrednictwa komputera i Internetu jako medium transmisji.

Zastanówmy się… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma aktywności posiadająca na celu poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania zawodu albo jej uzyskania.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 528.90.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Skuteczna sprzedaż produktów i usług, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, obsługa klienta, techniki sprzedaży – zaprasza Instytut Wolnej Myśli mająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Skuteczna sprzedaż produktów i usług.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *