Skuteczna sprzedaż produktów i usług, Gdańsk

Data szkolenia pt.: Skuteczna sprzedaż produktów i usług, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-11 oraz zakończy się 2013-01-11. Jesteśmy znani jako Instytut Wolnej Myśli i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, obsługa klienta, techniki sprzedaży. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada określonej lokalizacji. Nie jest najczęściej wymagana fizyczna obecności. Wynika to z pośrednictwa komputera jako kanału transmisjidanych audiowizualnych.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 528.90 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Rozważmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to forma zajęć pozaszkolnych posiadająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania pracy lub jej zdobycia.

Kończąc wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Skuteczna sprzedaż produktów i usług, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, obsługa klienta, techniki sprzedaży – zaprasza Instytut Wolnej Myśli mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Skuteczna sprzedaż produktów i usług.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *