Skuteczna sprzedaż produktów i usług, Gdańsk

Szkolenie o nazwie Skuteczna sprzedaż produktów i usług, które tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Instytut Wolnej Myśli. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany start w dniu 2012-10-10 oraz zakończy się 2012-10-11.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, obsługa klienta, techniki sprzedaży. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 1635.90 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Skuteczna sprzedaż produktów i usług, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, obsługa klienta, techniki sprzedaży – zachęca Instytut Wolnej Myśli mająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Skuteczna sprzedaż produktów i usług.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *