ROZLICZANIE PODRÓŻY SŁUŻBOWYCH I INNYCH WYJAZDÓW PRACOWNICZYCH planowane zmiany od 1 stycznia 2013 r, OLSZTYN

Termin szkolenia : ROZLICZANIE PODRÓŻY SŁUŻBOWYCH I INNYCH WYJAZDÓW PRACOWNICZYCH planowane zmiany od 1 stycznia 2013 r, jest przewidziany w dniu 2012-10-12. Jesteśmy znani jako SEKA S.A. Oddział Olsztyn i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Księgowe, Zarządzanie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez prowadzących w SEKA S.A.. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako OLSZTYN województwo Warmińsko – Mazurskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 300.00 PLN.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu ROZLICZANIE PODRÓŻY SŁUŻBOWYCH I INNYCH WYJAZDÓW PRACOWNICZYCH planowane zmiany od 1 stycznia 2013 r, przypisanego do kategorii – Księgowe, Zarządzanie – zachęca SEKA S.A. Oddział Olsztyn posiadająca swą siedzibę w miejscowości Olsztyn.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: ROZLICZANIE PODRÓŻY SŁUŻBOWYCH I INNYCH WYJAZDÓW PRACOWNICZYCH planowane zmiany od 1 stycznia 2013 r.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *