PODATEK VAT W PRAKTYCE JEDNOSTEK BUDŻETOWYCH W 2012 r. oraz zapowiadane zmiany na rok 2013, Szczecin

Przebieg szkolenia o nazwie: PODATEK VAT W PRAKTYCE JEDNOSTEK BUDŻETOWYCH W 2012 r. oraz zapowiadane zmiany na rok 2013, jest przewidziany w dniu 2012-10-23. Jesteśmy znani jako OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann i prowadzący szkolenia i pragniemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Księgowe, podatki. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez firmę w Szczecin, Hotel NOVOTEL, Al. 3 Maja 31. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Szczecin woj. Zachodniopomorskie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 639.60.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu PODATEK VAT W PRAKTYCE JEDNOSTEK BUDŻETOWYCH W 2012 r. oraz zapowiadane zmiany na rok 2013, przypisanego do kategorii – Księgowe, podatki – zachęca OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann posiadająca siedzibę w mieście Szczecin.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: PODATEK VAT W PRAKTYCE JEDNOSTEK BUDŻETOWYCH W 2012 r. oraz zapowiadane zmiany na rok 2013.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *