ROCZNE ROZLICZENIE PIT ZA 2012 ROK. POBÓR ZALICZEK I ZRYCZAŁTOWANEGO PIT W 2012 ROKU. ZMIANY W PIT N, Leszno

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie firmy KONSFIN pt.: ROCZNE ROZLICZENIE PIT ZA 2012 ROK. POBÓR ZALICZEK I ZRYCZAŁTOWANEGO PIT W 2012 ROKU. ZMIANY W PIT N. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-12-03.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Hotel Akwawit. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Leszno województwo Wielkopolskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 393.60 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu ROCZNE ROZLICZENIE PIT ZA 2012 ROK. POBÓR ZALICZEK I ZRYCZAŁTOWANEGO PIT W 2012 ROKU. ZMIANY W PIT N, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość – zaprasza KONSFIN mająca siedzibę w miejscowości Zielona Góra.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: ROCZNE ROZLICZENIE PIT ZA 2012 ROK. POBÓR ZALICZEK I ZRYCZAŁTOWANEGO PIT W 2012 ROKU. ZMIANY W PIT N.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *