Kreatywne rozwiązywanie problemów jako kluczowa kompetencja w biznesie XXI wieku, Warszawa

Przedstawiamy następne szkolenie firmy K2 Training pt.: Kreatywne rozwiązywanie problemów jako kluczowa kompetencja w biznesie XXI wieku. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-12-03 oraz zakończy się 2012-12-04.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, rozwój osobisty, kreatywność, procesy biznesowe.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Szkolenie odbędzie się w dobrze wyposażonym ośrodku w centrum Warszawy. Dla tego obiektu dane zostały wyszczególnione jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 690.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Last Minute. Potrwa ona na czas nieokreślony i bonifikata wynosi według organizatorów 510 PLN.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Kreatywne rozwiązywanie problemów jako kluczowa kompetencja w biznesie XXI wieku, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, rozwój osobisty, kreatywność, procesy biznesowe – zachęca K2 Training mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Kreatywne rozwiązywanie problemów jako kluczowa kompetencja w biznesie XXI wieku.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *