Kreatywne rozwiązywanie problemów jako kluczowa kompetencja w biznesie XXI wieku, Warszawa

Przedstawiamy następne szkolenie firmy K2 Training pt.: Kreatywne rozwiązywanie problemów jako kluczowa kompetencja w biznesie XXI wieku. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-12-03 oraz zakończy się 2012-12-04.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, rozwój osobisty, kreatywność, procesy biznesowe.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Szkolenie odbędzie się w dobrze wyposażonym ośrodku w centrum Warszawy. Dla tego obiektu dane zostały wyszczególnione jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 690.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Last Minute. Potrwa ona na czas nieokreślony i bonifikata wynosi według organizatorów 510 PLN.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Kreatywne rozwiązywanie problemów jako kluczowa kompetencja w biznesie XXI wieku, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, rozwój osobisty, kreatywność, procesy biznesowe – zachęca K2 Training mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Kreatywne rozwiązywanie problemów jako kluczowa kompetencja w biznesie XXI wieku.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *