Bądź na czasie, czyli o efektywnej organizacji i planowaniu swojego czasu, Warszawa

Szkolenie o nazwie Bądź na czasie, czyli o efektywnej organizacji i planowaniu swojego czasu, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej K2 Training. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-11-14 oraz zakończy się 2013-11-15.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, procesy biznesowe.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Szkolenie odbędzie się w dobrze wyposażonym ośrodku w centrum Warszawy.Położenie jest w ofercie określone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Pomyślmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to aktywność, która ma na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania pracy bądź jej zdobycia.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 690.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu First Minute. Potrwa ona na czas nieokreślony i upust jest równa według prowadzących 510 PLN.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Bądź na czasie, czyli o efektywnej organizacji i planowaniu swojego czasu, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, procesy biznesowe – zachęca K2 Training mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Bądź na czasie, czyli o efektywnej organizacji i planowaniu swojego czasu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *