Potrącenia z wynagrodzeń pracowniczych, po nowelizacji z 03.05.2012, Łódź

Pragniemy Państwu zaprezentować Potrącenia z wynagrodzeń pracowniczych, po nowelizacji z 03.05.2012. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-12-06. Organizatorem jest KONSFIN, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, windykacja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Łódzki Dom Kultury. Dla tego obiektu szczegóły zostały określone jako Łódź woj. Łódzkie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 442.80 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Potrącenia z wynagrodzeń pracowniczych, po nowelizacji z 03.05.2012, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, windykacja – zaprasza KONSFIN posiadająca siedzibę w miejscowości Zielona Góra.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Potrącenia z wynagrodzeń pracowniczych, po nowelizacji z 03.05.2012.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *