Potrącenia z wynagrodzeń pracowniczych, po nowelizacji z 03.05.2012, Łódź

Pragniemy Państwu zaprezentować Potrącenia z wynagrodzeń pracowniczych, po nowelizacji z 03.05.2012. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-12-06. Organizatorem jest KONSFIN, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, windykacja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Łódzki Dom Kultury. Dla tego obiektu szczegóły zostały określone jako Łódź woj. Łódzkie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 442.80 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Potrącenia z wynagrodzeń pracowniczych, po nowelizacji z 03.05.2012, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, windykacja – zaprasza KONSFIN posiadająca siedzibę w miejscowości Zielona Góra.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Potrącenia z wynagrodzeń pracowniczych, po nowelizacji z 03.05.2012.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *