Rekrutacja i selekcja, WARSZAWA

Termin szkolenia : Rekrutacja i selekcja, ma przewidziany początek w dniu 2013-01-30 oraz zakończy się 2013-01-31. Jesteśmy znani jako Biznes Edukator sp. z o.o. i organizator szkoleń i pragniemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Biznesowe, Zarządzanie, kompetencje biznesowe, inne, HR, rekrutacja, kierownicze, procesy biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce zostały wyznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 1466.78 PLN.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 25%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Rekrutacja i selekcja, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Zarządzanie, kompetencje biznesowe, inne, HR, rekrutacja, kierownicze, procesy biznesowe – zachęca Biznes Edukator sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Rekrutacja i selekcja.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *