Coaching w pracy menedżera, WARSZAWA

Szkolenie zatytułowane Coaching w pracy menedżera, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Biznes Edukator sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-06-20, zaś koniec 2013-06-21.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Coachingowe, w przedsiębiorstwie, w biznesie, menedżerski. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1466.78.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 25%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zastanówmy się… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma aktywności mająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania pracy albo samego jej zdobycia.

Na koniec przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Coaching w pracy menedżera, przypisanego do kategorii – Coachingowe, w przedsiębiorstwie, w biznesie, menedżerski – zaprasza Biznes Edukator sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Coaching w pracy menedżera.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *